Tasarımcılara Yönelik Kaynaklar – Freedesignresources.net

29.03.2023 | 0 yorum

Grafik Tasarımcılar için tasarımı ortaya çıkarmadan önce en önemli unsurlardan bir tanesi de yeterli kaynakları elde etmektir. Font, mockup, logo, sunum ve sosyal medya şablonları vb. eklentileri içinde barındırdan bir web sitesi bulmak haliyle zor oluyor. Sizlere bu eklentilerin hepsini içinde barındıran ve tasarımınızın en temel ihtiyaçlarını karşılayan, kolaylıkla tasarım çıkartabilceğiniz bir web sitesi önerisinde bulunacağım.

Free Design Resources, Grafik Tasarımcılar için, font kategorisini seçerek dilediğiniz fontu, mockup kategorisinden işinize yarayacak kaliteli mockupları, template kategorisinden logo, sunum, baskı, sosyal medya ya da web site templateleri indirebilme imkanı sunuyor. Bu sitede, tasarımlarınızda kullanabileceğiniz yüksek çözünürlüklü ücretsiz 3D ve 2D birçok icon seti, Font, Mockup, Template setleri, UI Kitleri ve özel efektler de bulabilirsiniz. Özel efektler ve daha fazlası için bu web siteye göz atmayı unutmayın !

Free Design Resources‘ ı ziyaret etmek için : freedesignresources.net

Freedesignresources.net – Font

Free Design Resources ile, güzel bir tasarım oluşturmak için özenle seçilmiş, ücretsiz yazı tipleriyle (display, serif, sans serif, slab serif, script, graphics) kişisel ve ticari kullanıma uygun yüzlerce fontu indirebilirsiniz. 

Freedesignresources.net – Mockup

Free Design Resources ile, sunumlarınızın öne çıkmasını sağlamak için özenle seçilmiş ücretsiz mockup’lara sahip olabilirsiniz. Baskı mockup’ları, giyim, ambalaj, ekran, logo vb özellikleriyle; Figma, Illustrator, Photoshop, Sketch, Adobe XD ile uyumlu, akıllı nesne ve katmanlı, ücretsiz, kişisel ve ticari kullanıma uygun birçok mockup’lara sahip olabilirsiniz. 

Freedesignresources.net – Template

Free Design Resources ile, zaman kazanmak için özenle seçilmiş ücretsiz şablonlara sahip olabilirsiniz. Baskı, web, mockup, logo vb. şablonlarıyla Figma, Google Slides, HTML/CSS, Illustrator, InDesign, Keynote, Photoshop, PowerPoint, Sketch ve Word ile uyumlu, akıllı nesne, katmanlı ve vektör özellikleriyle ücretsiz indirebileceğiniz, kişisel ve ticari kullanıma uygun birçok template’lere sahip olabilirsiniz. 

Freedesignresources.net – Grafikler

Free Design Resources ile, tasarımınızın öne çıkmasını sağlamak için özenle seçilmiş ücretsiz grafikler. İllüstrasyon, arka plan, dokular ve daha fazlası özellikleriyle; Figma, HTML/CSS, Illustrator, Photoshop, PowerPoint, Sketch, Adobe XD ile uyumlu, akıllı nesne, katmanlı, vektör özellikleriyle ücretsiz kişisel ve ticari kullanıma uygun birçok grafiklere sahip olabilirsiniz. 

Freedesignresources.net – Eklentiler

Free Design Resources ile, saniyeler içinde harika bir tasarım yapmak için özenle seçilmiş ücretsiz eklentiler elde edebilirsiniz. Illustrator, Photoshop, Lightroom, Procreate ile uyumlu, ücretsiz, kişisel ve ticari kullanıma uygun, stiller, fırçalar ile birçok eklentilere sahip olabilirsiniz.

Freedesignresources.net – UI Kits

Free Design Resources ile, web ve mobil uygulamanızda kullanmak için özenle seçilmiş ücretsiz UI Kitlere basitten karmaşığa kadar; Figma, Illustrator, Photoshop, Sketch, Adobe XD ile uyumlu, ücretsiz, kişisel ve ticari kullanıma uygun, akıllı nesne, katmanlı, vektör özellikleriyle ücretsiz kişisel ve ticari kullanıma uygun birçok UI Kitlere sahip olabilirsiniz.

Free Design Resources, tasarımcılara font, mockup, logo, sunum ve sosyal medya şablonları vb. eklentileri tek bir sitede bulundurmada kolaylık sağlıyor. Böylece bir tasarım oluştururken ihtiyacınızı karşılayacak türde eklenti ve şablonları Free Design Resources ile sağlayabiliyorsunuz. Sizlere tasarım oluştururken ihtiyaç duyacağınız bir web siteyi tanıttım. Tasarımlarınızda ufak dokunuşlara da yer vermek istiyorsanız tanıttığım bu web siteye göz atmanızı tavsiye ederim. 🙂

Free Design Resources‘ ı ziyaret etmek için : freedesignresources.net

Yazar: Link Bilio

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER

YORUMLAR

0 Comments

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir