Yapay Zeka Konulu 25 Uygulama

7.03.2023 | 0 yorum

Yapay Zeka, geçmişi oldukça eski olsa da yakın zamanda özellikle ChatGPT‘nin büyük ses getirmesiyle herkesin dikkatini çekmiş yeni bir macera olarak önümüzde duruyor. Öyle ki ChatGPT’nin ilk çıktığı zaman yalnızca iki ayda 100 milyondan fazla aktif kullanıcıya ulaşması bu konuya ne kadar istekli ve meraklı olduğumuzun açıkça göstergesi gibi duruyor ancak yapay zeka konusu üzerine içerik üretebileceğiniz, hizmet alabileceğiniz tek servis ChatGPT değil! Linkedin’de Sinan Karabalta isimli kullanıcının oluşturduğu Yapay Zeka konulu linkleri sizler için tek tek inceledik ve biraz daha içerik olarak geliştirerek yayına aldık. Tam 25 tane yapay zeka konulu link sizi bekliyor.

Yapay Zeka Konulu 25 Uygulama

1. Krisp: krisp.ai (Bağlantı)

Krisp’in yapay zekası, aramalarınızdan arka plandaki sesleri, gürültüleri ve yankıları kaldırarak size arama rahatlığı sağlıyor.

2. Beatoven: beatoven.ai (Bağlantı)

Beatoven.ai, videonuzun veya podcastinizin her bölümüne uyacak şekilde ruh haline dayalı benzersiz müzik bestelemek için gelişmiş AI müzik oluşturma teknikleri kullanır. Telifsiz müzikler üretmek için vazgeçilmez olacak gibi görünüyor.


3. Cleanvoice: cleanvoice.ai (Bağlantı)

Podcast’inizi düzenlemek için saatler harcamayı bırakın: Cleanvoice, podcastinizden veya ses kaydınızdan dolgu seslerini, kekemeliği ve çeşitli istenmeyen ağız seslerini kaldırın.

4. Podcastle: Podcastle.ai (Bağlantı)

Yayın Hikâye Anlatımı için Tek Noktadan Mağaza: Stüdyo kalitesinde kayıt, yapay zeka destekli düzenleme ve sorunsuz dışa aktarma – tümü tek bir web tabanlı platformda…

5. Flair: flair.ai (Bağlantı)

Flair yapay zekası ile markalı gerçek bir ürün tasarımı yapabilirsiniz. Örneğin bir parfüm şişesini istediğiniz özelliklerde “ürün fotoğrafı” olarak tasarlayabilirsiniz.

6. Illustroke: illustroke.com (Bağlantı)

illustroke yapay zekası ile metinlerinizi vektör görüntülerine dönüştürebilirsiniz.

7. Patterned: patterned.ai (Bağlantı)

Patterned yapay zekası ile ihtiyacınız olan desenleri tasarlayabilirsiniz.

8. Stockimg: stockimg.ai (Bağlantı)

Stockimg yapay zekası, her seferinde ihtiyacınız olan mükemmel stok fotoğrafı oluşturmanıza yardımcı olur.

9. Copy: copy.ai (Bağlantı)

Copy yapay zekası ile blog yazıları yazma, sosyal medya için yüksek dönüşüm oranı sağlayan metinler yazma, ilgi çekici pazarlama e-postaları hazırlama gibi konularda hızlı sonuçlar alabilirsiniz.

10. CopyMonkey: copymonkey.ai (Bağlantı)

CopyMonkey, Amazon listelerini saniyeler içinde oluşturur ve optimize eder. AI, ilk sayfada organik olarak sıralamanızı sağlamak için tüm önemli anahtar kelimeleri Amazon listelemenize yerleştirmenize yardımcı olur.

11. Ocoya: ocoya.com (Bağlantı)

Ocoya yapay zekası ile sosyal medya içeriğini 10 kat daha hızlı oluşturun ve planlayın.


12. Unbounce: unbounce.com (Bağlantı)

Daha fazla ziyaretçinizi müşteriye dönüştürün. Unbounce, yalnızca birkaç dakika içinde güzel, yüksek performanslı pazarlama kampanyaları oluşturmanıza olanak tanıyan akıllı özelliklere sahip, yapay zeka destekli açılış sayfası oluşturucusudur.

13. Vidyo: vidyo.ai (Bağlantı)

Yalnızca birkaç tıklamayla uzun videolarınızdan sosyal kullanıma hazır kısa klipler oluşturun. Zamandan ve emekten %90 tasarruf edin.

14. Maverick: trymaverick.com (Bağlantı)

Geniş ölçekte kişiselleştirilmiş videolar oluşturmak için markaların tercih edebileceği bir yapay zeka uygulamasıdır.

15.Quickchat: quickchat.ai (Bağlantı)

İnsan gibi konuşan Yapay Zeka Asistanları oluşturmaya yönelik teknolojiyi Quickchat ile deneyimleyin.

16.Puzzlelabs: puzzlelabs.ai (Bağlantı)

Sadece birkaç tıklama ile mevcut içeriğinizi dinamik hale getirebilirsiniz. Sözlük anahtar terimlerin açık ve özlü tanımlarını müşterilerinize sağlayabilirsiniz.

17. Soundraw: soundraw.io (Bağlantı)

İhtiyacınız olan şarkıyı aramayı bırakın. Soundraw yapay zekası ile telifsiz olarak oluşturun.

18.Cleanup: cleanup.pictures (Bağlantı)

Resimlerinizden istediğiniz herhangi bir nesneyi, kusuru, kişiyi veya metni saniyeler içinde kaldırın.


19.Resumeworded: resumeworded.com (Bağlantı)

En iyi işe alım uzmanları tarafından tasarlanan yapay zeka destekli platformumuz, özgeçmişiniz ve Linkedin profiliniz hakkında anında size özel geri bildirim sağlar. 5 kat daha fazla görüşme, fırsat ve iş teklifi alın.

20. Looka: looka.com (Bağlantı)

Bir logo tasarlamak ve sevdiğiniz bir marka oluşturmak için Looka’nın yapay zeka destekli platformunu kullanın. Şirketinizin adını girerek bir logo oluşturmaya başlayın.

21. Theresanaiforthat: theresanaiforthat.com (Bağlantı)

Aklınıza gelebilecek birçok konuda yapay zekaya çeşitli kapsamlı görevler oluşturtabilirsiniz.

22. Synthesia: synthesia.io (Bağlantı)

Dakikalar içinde düz metinden videolar oluşturun. Synthesia bir AI video oluşturma platformudur. Binlerce şirket, 120 dilde videolar oluşturmak için bunu kullanarak zamandan ve bütçeden %80’e varan tasarruf sağlıyor.

23.Descript: descript.com (Bağlantı)

Descript, videolarınızı ve podcastlerinizi yazmanız, kaydetmeniz, metne dönüştürmeniz, düzenlemeniz, ortak çalışmanız ve paylaşmanız için ihtiyacınız olan tek araçtır.

24. Otter: otter.ai (Bağlantı)

Ses kaydeden, not yazan, otomatik olarak slayt yakalayan ve özetler oluşturan bir AI toplantı asistanı edinin.

25. Inkforall: inkforall.com (Bağlantı)

Markanızı Riske Atmadan AI İçerik Pazarlama: Google ve diğer platformlar, yapay zeka içeriği konusunda sıkı önlemler alıyor. Onu tespit edebiliriz. Son olarak, güvenliği ilk sıraya koyan hepsi bir arada bir AI İçerik Platformu var. (Üretim, Optimizasyon, Performans)

Yukarıdaki yapay zeka uygulamalarının neredeyse tamamında deneme hesapları açabilir. Hepsini tek tek deneyimleyebilirsiniz. Gelecek yapay zeka ile oluşturulacak gibi görünüyor. Daha fazla geç kalmadan bir parçası olmak faydalı olabilir 🙂 Yapay zeka insanları hangi anlamda yok edebilir? Belki bu soruya da bir yanıt bulmuş olursunuz 🙂

Yazar: Link Bilio

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER

YORUMLAR

0 Comments

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir